• Prefabrykaty betonowe Słupy, belki, stropy filigran, belki podwalinowe, schody, balkony

  • Fachowe podejście do pracy Wspieramy budownictwo w całej Polsce!

Prefabrykaty betonowe – Warszawa

REALIZACJE I PRODUKTY

Prefabrykaty betonowe Warszawa

Jako wieloletni producent prefabrykatów betonowych oferujemy naszym klientom wysoką jakość produktów w korzystnej cenie. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem, dostawą, jak i montażem na miejscu prefabrykatów betonowych na terenie Warszawy. Nasze prefabrykaty wykorzystuje się do budowy hal magazynowych, w budownictwie drogowym, mieszkaniowym, przy stawianiu obiektów handlowych oraz obiektów produkcyjnych. Bardzo często gotowe prefabrykaty dostarczamy również jako elementy małej architektury. W Warszawie dziś powstaje wiele nowych budynków, część jest modernizowana. Klienci współpracujący z nami doceniają solidne wykonanie oraz krótki czas instalacji poszczególnych elementów.

Prefabrykaty żelbetowe - Warszawa

Zajmujemy się produkcją: 

  • balkonów prefabrykowanych – zastosowanie zarówno w budownictwie jedno i wielorodzinnym, a także obiektach użyteczności publicznej. Wykonujemy balkony z różnego rodzaju odwodnieniami jak i balkony z wbudowanymi mocowaniami pod montaż zewnętrznych balustrad. BALKONY PREFABRYKOWANE – zobacz więcej! 
  • belek podwalinowych – Podwaliny o dowolnym kształcie i grubościach, jako elementy jedno- i trójwarstwowe z izolacją termiczną. Prefabrykaty te mają zastosowanie jako elementy doków, bram, oparć dla różnego rodzaju ścian i elewacji. BELKI PODWALINOWE – zobacz więcej! 
  • fundamenty prefabrykowane – Zajmujemy się produkcją stóp fundamentowych kielichowych lub w postaci bloków z wytykami prętowymi lub śrubowymi. FUNDAMENTY PREFABRYKOWANE – zobacz więcej! 
  • prefabrykowane elementy małej architektury – Ławki, stoły, pergole i wiele innych elementów, których celem jest właśnie urozmaicenie przestrzeni. Mała architektura pełni również funkcję praktyczną. Szybko i sprawnie urozmaicamy teren wokół budynków w Warszawie. MAŁA ARCHITEKTURA – PREFABRYKATY
  • mury oporowe – elementy konstrukcyjne, których zadaniem jest przenoszenie naporu określonej konstrukcji na podłoże. Prefabrykowane ściany oporowe to rozwiązanie, które pozwala w sposób dość znaczny zmniejszyć koszty prac i oszczędzić czas przy budowie różnego rodzaju budynków. PREFABRYKOWANE MURY OPOROWE – zobacz więcej informacji! 
  • schody prefabrykowane – powstają nie na budowie, a w jednej z naszych hal produkcyjnych. Dopiero tak przygotowany element jest transportowany na miejsce i w odpowiedni sposób montowany. To wszystko pozwala oszczędzić czas. PREFABRYKOWANE SCHODY – szczegóły. 
  • słupy prefabrykowane – Prętowe pionowe elementy nośne, pracujące głownie na ściskanie. Ich zadaniem jest przekazywanie obciążeń z konstrukcji obiektu na fundamenty. Stosowane są głównie w obiektach halowych. SŁUPY PREFABRYKOWANE – zobacz więcej! 

Działamy na terenie całej Polski, w tym również województwa Mazowieckiego. Dostarczamy prefabrykaty betonowe także do Warszawy!