Elementy małej architektury – prefabrykaty

Elementy małej architektury doskonale sprawdzają się w zagospodarowaniu przestrzeni zarówno miejskiej i prywatnej. Ławki, stoły, pergole i wiele innych elementów, których praktyczne wykorzystanie łączy się z funkcją urozmaicenia przestrzeni.
 
Lubar Prefabrykacja posiada bogate doświadczenie jako producent elementów małej architektury. Istotny nacisk położony jest na walory estetyczne, kontrola jakości w naszym zakładzie stoi na wysokim poziomie. Na ostatnim etapie produkcji elementy są indywidualnie sprawdzane, tak aby betonowa faktura elementu cieszyła oko użytkownika.
 
Małą architekturę betonową wykonuje się zgodnie z projektem, a nasza firma świadczy w tym zakresie pomoc. Ponieważ istotnym celem jest uatrakcyjnienie otoczenia, projekty najczęściej są indywidualne, a nasz zakład prefabrykacji nie posiada katalogu produktów gotowych w ramach elementów małej architektury. Dzięki betonowym donicom można nadać indywidualny charakter parku. Ławki parkowe betonowe mogą charakteryzować się nietypowym kształtem, komponującym się z całościową wizją zagospodarowania przestrzeni.
 
Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia wykonanych przez nas prac, z nami stworzysz betonowe ławki parkowe także z oparcie, siedziska, donice, murki ogrodowe z betonowych prefabrykatów i inne ozdoby parku, czy osiedla.