• Lubar Prefabrykacja Sp. z o.o. Prefabrykacja jako przyszłość budownictwa

Historia firmy

Mamy za sobą 30 lat doświadczenia.
Grupa Lubar rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Od pierwszego momentu priorytetami firmy były postęp i modernizacja zakładu oraz intensywne wdrażanie nowych technologii w produkcji. Niezwykle dynamiczny rozwój spowodował wzrost zapotrzebowania na nowych pracowników. Przyczyniło się to do zwiększenia mocy produkcyjnych zakładu, co pociągnęło za sobą wyodrębnienie Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Lubar Prefabrykacja, której działalność rozpoczęła się 1 stycznia 2012 roku. Od tego momentu firma zyskała możliwość rozwijania się w jednym, bezpośrednim kierunku. Krok ten okazał się niezwykle znaczący i umożliwił w bardzo krótkim czasie zaznaczyć swoją pozycję na rynku dostawców prefabrykatów betonowych. Zyskaliśmy olbrzymie zaufanie w branży, a Wykonawcy, zadowoleni z jakości wykonanych przez nas produktów, wracają do nas przy realizacji kolejnych inwestycji.

 
Historia firmy Lubar Prefabrykacja
 

Kluczem do sukcesu jest człowiek

Nasz zakład zatrudnia wykwalifikowane brygady fachowców, które koordynują wszelkie prace na każdym etapie ich wykonywania.
Produkcja
 

Mamy grono inżynierów, pracowników technicznych oraz projektantów, którzy współpracują ze sobą, starając się odpowiadać na coraz to bardziej zróżnicowane potrzeby klientów. Oprócz pracowników fizycznych, fachowców zajmujących się pracami stolarskimi czy zbrojarskimi, nasz zakład ma brygadę dbającą również o estetykę wykonywanych przez nas elementów. Na każdym etapie realizacji staramy się sprostać w jak najlepszy sposób wszystkim wymaganiom klienta. Do każdego tematu podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz ogromną chęcią współpracy.

 

Stawiamy na sprzęt i technologię

Optymalizacja czasu produkcji, precyzja wykonania oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w produkcji są dla nas niezwykle ważne, dlatego stale rozwijamy nasze zaplecze techniczne.

Posiadamy nowoczesne centrum obróbcze CNC do profesjonalnego zastosowania nestingu. Daje nam to możliwość wykonywania dowolnych wykrojów o bardzo dużych wymiarach, a co za tym idzie – pozwala nam produkować elementy prefabrykowane o znacznym stopniu skomplikowania. Wyposażyliśmy nasz zakład również w metalowe formy do wykonywania prefabrykowanych schodów (w negatywie) oraz słupów. Formy te mają hydrauliczną regulację wymiarów, co pozwala na skrócenie czasu przygotowania prefabrykatu do produkcji oraz zapewnia niezwykłą jakość ich
wykonania. Koncentrując się na rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w produkcji elementów prefabrykowanych, mamy nadzieję stać się jednym z wiodących producentów prefabrykatów w naszym kraju.

 
Dostawa
 

Kompleksowa obsługa realizacji

Doradztwo techniczne, projektowanie, produkcja, dostawa oraz montaż
Montaż
 

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój ukierunkowany na potrzeby naszych klientów. Każdy podejmowany przez nas krok ma na celu usprawnienie współpracy oraz uzyskanie obopólnych korzyści. Dlatego stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji dla naszych klientów – od doradztwa technicznego i projektu, poprzez produkcję i dostawę oraz montaż elementów prefabrykowanych na budowie. Staramy się sprostać coraz trudniejszym zadaniom, a wszystko po to, aby nasze produkty i usługi były jak najlepszej jakości.

 

Zapraszamy do współpracy!

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania!