• Prefabrykaty betonowe Słupy, belki, stropy filigran, belki podwalinowe, schody, balkony

  • Fachowe podejście do pracy Wspieramy budownictwo w całej Polsce!

Montaż słupów i podwalin prefabrykowanych – Jejkowice

REALIZACJE I PRODUKTY

Firma Lubar Prefabrykacja niedawno ukończyła montaż słupów betonowych i podwalin nieopodal Rybnika w Jejkowicach. Z pewnością było to możliwe dzięki pomocy dźwigu firmy LUBAR i zgranemu zespołowi pracowników.

Montaż słupów betonowych

W Jejkowicach podwaliny betonowe oraz słupy elewacyjne wykorzystano do budowy hali dla stadniny koni.

Montaż słupów betonowych jest przede wszystkim niezależny od warunków pogodowych, szybki i solidny. Inwestycja przechodzi z sukcesem do kolejnych etapów, ponieważ posiadamy doświadczonych pracowników i specjalistyczny sprzęt konieczny do montażu słupów, czy podwalin prefabrykowanych.

Zalety wykorzystania podwalin i słupów prefabrykowanych

W zakładzie Lubar Prefabrykacja pomagamy Państwu szybciej realizować inwestycje, ponieważ produkcja prefabrykatów odbywa się równolegle do innych etapów budowy. Nasza firma zajmuje się budową formy, przygotowaniem zbrojenia i zalaniem betonu oddając Państwu gotowe słupy żelbetowe i inne prefabrykaty.  Jakość naszych wyrobów jest bardzo wysoka, posiadamy także stosowne certyfikaty.

Istnieje możliwość wyposażenia gotowych słupów w akcesoria, zaimpregnowanie ich, barwienie, podobnie belek podwalinowych. Natomiast same słupy mogą charakteryzować się różnym kształtem, zależnym od potrzeb. Słupy betonowe wykonujemy w różnych wariantach przekroju, godne uwagi są słupy okrągłe, prostokątne, kwadratowe. Mogą one mieć wsporniki we wszystkich czterech kierunkach. Wysokość słupów jest w dużej mierze dowolna, mogą być jedno lub wielokondygnacyjne. Prefabrykaty wykonujemy według dostarczanej dokumentacji, a w naszym zakresie może znaleźć się także przygotowanie projektu na prefabrykaty.

Na koniec na naszej stronie znajdziesz więcej informacji na temat słupów i belek podwalinowych, a także słupy żelbetowe prefabrykowane – katalog.