• Prefabrykaty betonowe Słupy, belki, stropy filigran, belki podwalinowe, schody, balkony

  • Fachowe podejście do pracy Wspieramy budownictwo w całej Polsce!

Montaż słupów i belek prefabrykowanych w Żorach

REALIZACJE I PRODUKTY

W Żorach realizujemy przy pomocy dźwigu montaż konstrukcyjnych elementów prefabrykowanych własnej produkcji.

Belki prefabrykowane – produkcja

Produkujemy belki żelbetowe w dowolnym zakresie wymiarów przekroju poprzecznego i długości belek. Powierzchnia prefabrykatów może zostać ukształtowana na gładko, czy w inny sposób wskazany w projekcie. Wykorzystujemy beton w klasie od C20/25 do C50/60.

W ostatnim czasie rozwinęliśmy zakładowy park maszynowy o urządzenie do gwintowania prętów, co usprawnia produkcję i redukuje jej koszty.

Słupy prefabrykowane

Zwykle wykonujemy słupy prefabrykowane żelbetowe o przekroju prostokątnym. Posiadamy doświadczenie w produkcji, montażu i transporcie słupów okrągłych i o nietypowych, wielkich gabarytach. Słupy betonowe prefabrykowane mogą mieć wysokość kilku kondygnacji i posiadać wsporniki we wszystkich czterech kierunkach. Klasa betonu i stopień zbrojenia dostosowujemy do projektu i wymagań budowli. Oferujemy prefabrykaty pod dany projekt. 

Wykończenie słupów prefabrykowanych o dużych gabarytach

Montaż słupów prefabrykowanych odbywa się przy pomocy dźwigu, którego usługi można wynająć od firmy LUBAR.

Wykorzystanie belek i słupów prefabrykowanych

Belki prefabrykowane i słupy skutecznie ograniczają czas i koszty inwestycji. Szeroko wykorzystuje się je w budownictwie. Belki prefabrykowane żelbetowe najczęściej stanowią element konstrukcyjny hal przemysłowych, znajdują także zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, handlowym. Podobnie słupy prefabrykowane znajdą szerokie zastosowanie w budownictwie wznoszonym z użyciem technologii szkieletowej.