• Prefabrykaty betonowe Słupy, belki, stropy filigran, belki podwalinowe, schody, balkony

  • Fachowe podejście do pracy Wspieramy budownictwo w całej Polsce!

Buduj taniej! Ruszył sklep internetowy LUBAR

REALIZACJE I PRODUKTY
Sklep internetowy LUBAR to materiały budowlane i wykończeniowe online. Duży wybór, przystępna cena

Pomoc w zakupach przez czat na żywo, strefa klienta z dostępem do zamówień, punkty LUBARKI wymieniane na nagrody, tanie płytki w outlecie online oraz darmowy transport wybranych produktów – to tylko część korzyści, jakie oferuje sklep internetowy LUBAR, który od kilku miesięcy sprzedaje materiały budowlane i wykończeniowe „w sieci”. Sprawdź, jak jeszcze ułatwi Ci budowę domu.

Kompleksowe zaopatrzenie budowy przez internet

LUBAR S.A. to hurtownia budowlana, która od lat działa w naszym regionie. Teraz zaprasza także na zakupy online do sklepu internetowego. Jego oferta jest szeroka –mając dostęp do internetu oraz komputer, tablet czy smartfon, możesz kupić praktycznie wszystko, co potrzebne do prac budowlanych, remontowych lub wykończeniowych.

Użytkownicy sklepu internetowego LUBAR znajdą na jego stronach kilkanaście tysięcy produktów ok. 200 producentów – polskich i zagranicznych. Zamówią przez internet m.in. takie materiały jak: pustaki betonowe, ocieplenie domu, pokrycie dachu, kostka brukowa, farby i tynki, płytki gresowe i ceramiczne, a nawet stal do zbrojenia. Zaopatrzą więc budowę lub inwestycję od fundamentów po dach, kupując bez wychodzenia z domu.

Sklep online LUBAR oferuje bogaty asortyment produktowy, dzięki któremu zaopatrzysz budowę przez internet w sposób kompleksowy

Program lojalnościowy, w którym zbiera się LUBARKI

Bogata oferta to tylko jedna z zalet sklepu online LUBAR. Rozwiązanie to daje użytkownikom wiele innych korzyści. Docenią je zarówno osoby budujące własny dom, jak i firmy wykonawcze oraz deweloperzy, dla których budowa to codzienność.

Po zalogowaniu do e-sklepu LUBAR użytkownik ma wgląd do osobistej „strefy klienta”, gdzie znajdzie swoje:

  • zamówienia,
  • faktury elektroniczne (B2B),
  • informacje o płatnościach (B2B).

Dzięki temu ma do nich szybki i nieograniczony dostęp.

Poza tym, akceptując regulamin, może brać udział w programie lojalnościowym i zbierać tzw. LUBARKI. Są to punkty przyznawane za zakupy, które można wymienić na nagrody z katalogu nagród. Są wśród nich m.in. narzędzia budowlane, elektronarzędzia oraz artykuły ogrodnicze. Przydadzą się one zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom czy przydomowym ogrodnikom.

Sklep LUBAR to wygodne i szybkie rozwiązanie, aby zakupić materiały budowlane bez wychodzenia z domu

Kupując na stronie sklep-lubar.pl możesz brać udział w programie lojalnościowym, zbierać LUBARKI i wymienić je na atrakcyjne nagrody

Czat na żywo, czyli pomoc podczas zakupów internetowych

Duża różnorodność materiałów wykończeniowych i budowlanych na rynku sprawia, że nie zawsze wiadomo, które z nich wybrać. Pomocnym rozwiązaniem w sklepie internetowym LUBAR jest czat. Pozwala on zaoszczędzić czas podczas robienia zakupów. A funkcjonuje w godzinach od 7:00 do 17:00 i umożliwia wybór zakresu tematycznego rozmowy.

Komplet informacji o produktach w jednym miejscu

W sklepie internetowym LUBAR przy wielu oferowanych produktach znajdują się multimedia w formie filmików instruktażowych, a także:

  • deklaracje zgodności,
  • karty techniczne,
  • gwarancje jakości.

Dzięki temu, że informacje te zostały zebrane w jednym miejscu, nie trzeba ich szukać gdzie indziej. Można więc zapoznać się z nimi łatwo i szybko przed złożeniem zamówienia.

Tanie płytki ceramiczne i gresowe – outlet płytek online

Hurtownia budowlana LUBAR od ponad 2 lat prowadzi w Jaworznie stacjonarny outlet z płytkami. Teraz z jego oferty, która obejmuje tanie płytki podłogowe i ścienne, mogą skorzystać także klienci internetowi. Wraz z otwarciem e-sklepu wystartował bowiem outlet płytek LUBAR online.

Jego asortyment obejmuje końcówki serii, kolekcji oraz płytki drugiego gatunku. Ceny kafelek zaczynają się od kilkunastu złotych za m2. Oferta jest limitowana, dlatego warto ją śledzić. Aby być na bieżąco z wszystkimi promocjami, rabatami oraz wyprzedażami można zapisać się do newslettera. Co jakiś czas pojawiają się w nim także artykuły poradnikowe o tematyce ogólnobudowlanej, przekazujące wiedzę w sposób jasny i przystępny.

Wraz ze sklepem internetowym LUBAR ruszył outlet płytek LUBAR online, w którym można zakupić tanie płytki podłogowe i ścienne

Materiały budowlane z internetu prosto na budowę

Komfort zakupów internetowych zapewniają różne sposoby dostawy zamówień. Tak jak w przypadku sprzedaży stacjonarnej LUBAR S.A. oferuje transport materiałów wykończeniowych i budowlanych, wykorzystując swoją własną, oznakowaną flotę samochodów.

Dodatkowo firma rozpoczęła współpracę z kurierami, a jeśli pozwalają na to gabaryty przesyłki, możliwa jest wysyłka do paczkomatów w całej Polsce. Ponadto kompletne kominy systemowe, zakupione w oddzielnym zamówieniu, są dowożone gratis. Warto więc już teraz zalogować się na stronie sklep-lubar.pl i składać zamówienia przez internet.

***

Hurtownia budowlana LUBAR S.A. działa na Śląsku już 33 lata. Przez ten czas dostarczyła materiały budowlano-remontowe na ponad 65 tysięcy budów i inwestycji w całej Polsce. Oferuje bogaty asortyment, przystępne ceny oraz fachowe doradztwo. Stawia nie tylko na nieustanne poszerzanie oferty, ale także na rozwój. Najnowszą inwestycją firmy jest sklep internetowy LUBAR.

Fot. otwierające: Freepik – Freepik.com