• Prefabrykaty betonowe
    Słupy, belki, stropy filigran, belki podwalinowe, schody, balkony


  • Fachowe podejście do pracy
    Wspieramy budownictwo w całej Polsce!

Lubar Prefabrykacja

Prefabrykacja to przyszłość budownictwa
PRZESZŁOŚĆ


Działalność firmy Lubar rozpoczęła się w 1989 roku. Od pierwszego momentu priorytetami były: rozwój, modernizacja zakładu oraz intensywne wdrażanie nowych technologii w produkcji. Niezwykle dynamiczny rozwój spowodował wzrost zapotrzebowania na nowych pracowników. Przyczyniło się to do zwiększenia mocy produkcyjnych zakładu, co w konsekwencji spowodowało wyodrębnieniem Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, której działanie rozpoczęło się 1 stycznia 2012 roku. Od tego momentu firma Lubar Prefabrykacja Sp. z o.o. zyskała możliwość rozwijania się w jednym, bezpośrednim kierunku. Krok ten okazał się dla nas niezwykle znaczący. W bardzo krótkim czasie udało nam się zaznaczyć swoją pozycję
na rynku produkcji prefabrykatów betonowych, startując u boku wielu znaczących już w naszym kraju firm. Zyskaliśmy olbrzymie zaufanie w branży. Wykonawcy, zadowoleni z jakości wykonanych przez nas produktów, wracają do nas przy realizacji kolejnych inwestycji.

Kluczem do sukcesu jest człowiek

Nasz zakład zatrudniawykwalifi kowane brygady fachowców, które koordynują wszelkie prace na każdym etapie ich wykonywania.
LUDZIE


Mamy grono inżynierów, pracowników technicznych oraz projektantów, którzy współpracują ze sobą, starając się odpowiadać na coraz to bardziej zróżnicowane potrzeby klientów. Oprócz pracowników fizycznych, fachowców zajmujących się pracami stolarskimi czy zbrojarskimi, nasz zakład ma brygadę dbającą również o estetykę wykonywanych przez nas elementów. Nasza działalność na rynku, jako producenta prefabrykatów betonowych, niesie za sobą realizację wielu znaczących inwestycji. W zakres zrealizowanych przez nas tematów wchodzi wiele obiektów halowych dla branży motoryzacyjnej, produkcyjno-magazynowej, handlowej, budowlanej oraz obiektów użyteczności publicznej. Na tego typu inwestycje dostarczaliśmy przede wszystkim elementy konstrukcyjne takie jak: słupy, belki, stropy czy dźwigary. Ponadto zrealizowaliśmy szereg prac dla budownictwa drogowego, mieszkaniowego, usługowego, galerii handlowych oraz elementy małej architektury. Nasz zakład wyposaża tego typu inwestycje również w prefabrykowane schody, balkony, trybuny, mury oporowe oraz małą architekturę ogrodową, tj.: donice, ławki czy okładziny. W naszej firmie staramy się sprostać oczekiwaniom klientów do końca, dlatego wiele elementów projektowanych jest przez nas indywidualnie, aby były w pełni dostosowane do potrzeb naszych odbiorców. Stale udoskonalamy nasze techniki produkcyjne, co skutkuje tym, że klienci, usatysfakcjonowani jakością naszych usług, ciągle do nas wracają.

Stawiamy na sprzęt i technologię

Optymalizacja czasu produkcji, precyzja wykonania oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w produkcji są dla nas niezwykle ważne, dlatego stale rozwijamy nasze zaplecze techniczne.
SPRZĘT I TECHNOLOGIA


Posiadamy nowoczesne centrum obróbcze CNC do profesjonalnego zastosowania nestingu. Daje nam to możliwość wykonywania dowolnych wykrojów o bardzo dużych wymiarach, a co za tym idzie – pozwala nam produkować elementy prefabrykowane o znacznym stopniu skomplikowania. Wyposażyliśmy nasz zakład również w metalowe formy do wykonywania prefabrykowanych schodów (w negatywie) oraz słupów. Formy te mają hydrauliczną regulację wymiarów, co pozwala na skrócenie czasu przygotowania prefabrykatu do produkcji oraz zapewnia niezwykłą jakość ich wykonania. Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój na potrzeby naszych klientów. Każdy podejmowany przez nas krok ma na celu usprawnienie współpracy oraz uzyskanie obopólnych korzyści. Koncentrując się na rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w produkcji elementów prefabrykowanych, mamy nadzieję stać się jednym z wiodących producentów prefabrykatów w naszym kraju.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania!